606428759

info@sikovnejdomek.cz

O mně :-)

                                                                    

Milí zákazníci.

Vítám Vás na mém eshopu, kde se zaměřuji na výrobu dekorací z topolové překližky.  Tomuto oboru se věnuji již 10 let od samotného grafického návrhu až po konečný finální výrobek. Moje práce je i můj koníček. Do každého výrobku vkládám radost, srdce, tak,aby Vám výrobek vykouzlil úsměv na tváři a splnil Vaše očekávání :-)

V Šikovném domku si můžete objednat od polotovarů z překližky- svatební zápichy, nápisy, rodinné kalendáře, stojánky na tužky až po patinované cedulky s texty. Každá cedulka je ruční práce a je  originální, má svůj příběh a v každé cedulce je ukryta radost z práce a kus srdce. Navíc jsem do prodeje zařadila i výrobu magnetů - buttonů  s motivačními citáty. Mojí specializací je výroba výřezů z překližky - omalovánek pro děti do škol, školek, do kreativních dílniček. Baví mě ta různorodost a kreativita a fantazie dětí.

K výrobě používám kvalitní italskou topolovou překližku o síle 0,3; 0,4 nebo 0,5cm podle toho k čemu je výřez určen, tak, aby byla zaručena co nejvíce stabilita a pevnost výřezu. Zabývám se výrobou na zakázku přímo dle požadavků zákazníka.

krásný den Simona

Přihlašte se k odběru newsletteru na Váš e-mail
Přihlašte se a naše nejlepší slevy a nabídky budeme posílat do Vaší e-mailové schránky.

Rychlá navigace

Informace pro Vás

Kontakt

Simona Nekovářová
1.máje 371
39102 Sezimovo Ústí 2
IČ: 74665375

tel.: 606428759

info@sikovnejdomek.cz

Přihlášení