Šikovnejdomek.cz - VELKOOBCHODNÍ A MALOOBCHODNÍ PRODEJ VÝŘEZŮ Z PŘEKLIŽKY - sikovnejdomek.cz
Ceny dopravy

 Platební podmínky + poštovné při objednání za maloobchodní ceny přes www.sikovnejdomek.cz:

PO ODESLÁNÍ VAŠÍ OBJEDNÁVKY VÁM PŘIJDE MAIL, KDE VÁS BUDEME INFORMOVAT O VÝŠI POŠTOVNÉHO /pokud by se zásilka nedala již odeslat přes českou poštu např.jako doporučený dopis,kde by balíček překročil váhu či výšku nad 5cm... a poštovné by se poté muselo upravit na zaslání zásilky přes PPL/ A CELKOVÉM STAVU OBJEDNÁVKY.


- při osobním odběru ............................................ 0kč
- při platbě předem na účet ...................... po odeslání objednávky vám přijde mail, kde bude uvedeno číslo účtu a var.symbol pro platbu, kterou je nutné uhradit do 3 pracovních dnů. Při nedodržení rezervace bude objednávka stornována. Pokud bude kupující požadovat prodloužení rezervačních dnů je možné po dohodě s prodávajícím mailem rezervační dny prodloužit o další 3dny.

Při platbě předem na účet poštovné PPL: od 2-
10kg 110; od 10-20kg 119kč; od 20-30kg 129kč, od 30-50kg 149kč.

Při dobírce přes PPL od 2-10kg - 139kč.Při platbě předem na účet poštovné ČP:
doporučený dopis do 500g a výšky 5cm  - 79; /lze takto zasílat pouze ubrousky max 50ks/ nebo drobné výřezy, 3D obrázky - po mailové dohodě. Akrylové barvy, laky, lepidla budou zasílány v bublinkové obálce pouze na přání zákazníka.


Při dobírce ČP - doporučený dopis do  2kg a výšky 5cm 125/lze takto zasílat pouze ubrousky max 50ks/ nebo drobné výřezy, 3D obrázky - po mailové dohodě


!!!!!!!!!!!!!!!  V PŘÍPADĚ, ŽE CHCETE NA BALÍK PŘELEPKU KŘEHKÉ /hodiny, keramika, teploměry, kapiláry, akryl.barvy, některé druhy výřezů......../ NAPIŠTE  SI O NÍ DO POZNÁMKY PŘED ODESLÁNÍM OBJEDNÁVKY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Obyčejný dopis +balné do 500g
39- výška nesmí přesahovat 2cm. U obyčejného dopisu je platba předem na účet, Prodávající nenese odpovědnost za ztrátu během přepravy ČP. Zásilka není pojištěna a nedá se po odeslání v případě ztráty dohledat.


PO ODESLÁNÍ VAŠÍ OBJEDNÁVKY PROSÍM VYČEKJTE NA MAIL S PLATEBNÍMI ÚDAJI /POKUD JSTE ZVOLILI PLATBU PŘEDEM/.Platební podmínky + poštovné při objednání za velkoobchodní ceny:

JEDNOTNÉ POŠTOVNÉ PL.PŘEDEM,FAKTURA, DOBÍRKA:

 • PPL : 100,00 Kč bez DPH = 130,00 Kč vč. DPH
  Při tomto způsobu dopravy je nutné v registraci zadat Vaše tel. číslo.
  Balné je poskytováno zdarma.

  Na fakturu vystavujeme a posíláme stálým obchodním partnerům s dobrou platební historií.
  Běžná splatnost 7 dní.
  Pouze pro velkoobchodní nákup.

« zpět na seznam článků


Kategorie | Výrobce